GoSmart GS-CH-03 Öpücüklü Telefon Tutucu | Ucuzdur Kendisi 5 ₺

Aslında incelemeyi yazmaya gerek varmı bilmiyorum ama yinede bir kaç birşey anlatayım. Ben bu aleti telefonla video çekerken sabit dursun 2 elimi de aktif kullanayım diye aldım, telefon sabit kalsın ben rahat olayım diye. Parası çok değil sadece 5₺ ye aldım değdi ama gerçekten şöyle ki piyasaya göre pek video çekmelik alet değil (bir tripot deil mesela) ama en profosyonel olarak o zamanlar kullanmıyordum, elim yettiğince sizlere video hazırlamak için yapıyordum bir şeyler ama şimdi rafta kaldı tabi ama incelemesini siteme eklemeyi unutmuştum BAYADIR. Şimdi ekledim ama sadece kutu açılışıydı herhalde yanılmıyorsam :).

Üründen kısaca Bahsedeyim Sağlam, hemen kurulabilen ki zaten pek bir marifeti yok, telefonu iyi kavramak için plastik kırmızı silikonlar var, iyide tutuyor .Kutusunda garanti falan var ama işinize yaramaz illaki zaten 5 lira verdikten sonra …
Aşınma ve Eskimelerde ise sadece Öpücük gittikçe aşınır gibi oluyor ama temizleyince geçiyor Sonra Mandal denilen yer biraz Allah’a emanet Yaşıyor. Yorumlar bu kadar işte video ve kısasından hissesinden inceleme.

Yazar: Mahmut KILIÇ

Anadolu Üniversitesi'nde lisans programı öğrencisi

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar


Geçerli süre sona erdi, CAPTCHA sayfasını yeniden yükleyin.