Logitech G103 TR Gaming Oyuncu Klavyesi Kutu Açılışı

Logitech in yapmış olduğu ve giriş-orta seviye de kaliteli malzeme bulunduran bu oyuncu klavyesi modeli hem ucuz olması hem de bir çok kesime hitap etmesi ile başarılı bir ürün olduğunu gösteriyor.

Özellikle düşük fiyat ( ki doların yüksek olması durumu aleyhimize çeviriyor) olması gençler, çocuklar ve ekipmanını kaliteli tutmak isteyen kullanıcılar için bir avantaj oluyor. Haricinde ise TR Qwerty Klavye olması bizim işimizi daha da iyi hale getiriyor- burada belirtilmesi gereken bir mevzu var genellikle oyuncu ekipmanları ingilizce dil seçeneği ile geliyor-.

Fiyat olarak yazının yazıldığı tarihe göre ucuz olması, alınabilirliğini arttırıyor ve kaliteli olması da işin artı yönlerinden.

 

 

Kutu içerisinden Çıkanlar :  ince bir naylon içerisinde klavyemiz ve çinko USB giriş, Kullanım ve bilgi içeren kullanım klavuzu içeren bir kağıt(lar), klavyenin altına bileklerimizi koymamız için gerekli adaptör, garanti kağıdı(zorunlu olarak zaten 2 yıl), yorumlarınızı paylaşabileceğiniz bir kağıt( verilen link ten gerekli gereksiz ne varsa yazabilirsiniz).

Fiyat olarak herhangi birşey söyleyemeyeceğim sebebi ise Türkiye’deki dolar kurunun sabit olmaması ..

Yazar: Mahmut KILIÇ

Anadolu Üniversitesi'nde lisans programı öğrencisi

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar


Geçerli süre sona erdi, CAPTCHA sayfasını yeniden yükleyin.