Lumia 1320 Almak İçin 5 Neden ?

Nokia Lumia ailesinin en sevilen büyük ekranlı modellerinden Lumia 1320′yi satın almak için 5 neden:

Fotoğraflarınızı hikayelere dönüştürün:

Çektiğiniz tüm fotoğraf ve videoları , tarih ve çekim yerine göre düzenleyip farklı başlık ve notlar ekleyerek güzel bir hikaye haline getirebilirsin!

Büyük ekranda eğlence keyfi:

Renkli tasarımı, 720p HD özelliğine sahip büyük ekranı ile Nokia Lumia 1320, en sevdiğiniz oyunları, videoları ya da HERE LiveSight gibi uygulamaları ile keyifli bir kullanım sunuyor. Nokia Lumia 1320’nin büyük ekranında dostlarla konuşmanın tadına doyum olmuyor!

Her yerde iş, her yerde özgürlük!

Nokia Lumia 1320, Microsoft Office ve Microsoft Exchange, Office 365 ve Lync gibi harika uygulamaların yanı sıra güvenli internet için Internet Explorer ve daima en kaliteli internet bağlantısı için internet paylaşımı da içeren, uygun fiyatlı bir telefon.

Artık hiçbir şey kaybolmuyor!

Nokia Lumia serisinin eşsiz özelliklerinden biri olan SkyDrive ile fotoğraflarınızı, videolarınızı ve ofis belgelerinizi dilediğiniz her yerde kullanabiliyorsunuz. Geniş 7 GB ücretsiz depolama alanı ve otomatik senkronizasyonla içerik kaybetme endişesi hiç taşımazsınız.

Mobil cihazda oyun başka

Mobil oyun severlerin gözdesi ve Nokia Lumia serisinin en sevilen özelliklerinden olan Xbox da Nokia Lumia 1320’nin büyük ekranında çok daha keyifli! Üstelik Nokia Lumia 1320’nin uzun pil ömrü, eğlence keyfini kesintisiz sürdürmeyi sağlıyor!

Nokia Lumia 1320 tavsiye edilen satış fiyatı 999 TL.

Yazar: Mahmut KILIÇ

Anadolu Üniversitesi'nde lisans programı öğrencisi

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar