MISYONUMUZ

Türkiye de dâhil olmak üzere gelişen her teknoloji, her bilgi, her ilim parçası insanların bilmesi gereken bir değer haline gelmiştir. Türkiye’de gelişen bu teknoloji karşısında geri kalmaması gerektiği ve insanların kendilerini geliştirmesi gerektiğini düşündüğümüz için, sizlere yani hedef kitleyi en geniş şekilde tutmaya çalışarak, sizlere bilinmesi gereken bütün bilgileri vermeye çalışıyoruz. Bilgisayar Yardım ve hakkında sizlere bu bilgileri en açık, seçik şekilde anlatmaya çalışıyoruz. Bu hedefte bildiğimiz ve sizin de bilmenizi gerektiğimiz bilgileri sizlere aktarmaya çalışıyoruz.

Sizlere bilgisayar terimlerini, sorunlarını, durumlarını, teknolojilerini anlatmaya çalışıyor, gelişen teknolojinin bilinmesi gereken bilgilerini sizlere anlatmaya çalışıyoruz. Bu amaç uğrunda sizlerden hiçbir şey istemiyor, sadece bizlerden dualarınız esirgememenizi bekliyoruz.

‘Bilgisayar sorunları nasıl çözülür?’ amacı ile yazmaya başladığımız bu yazılar, ileri ki vakitlerde sizlere bilgi vermek amacı ve dâhilinde sizlere gerekli bilgileri vermeyi hedef haline getirilmiştir.

Bu hizmetleri sizlere herhangi bir ücret, abonelik, işlem, beklemeksizin yapıyoruz.

Bizleri Facebook sayfamızdan veya Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz .

Yazar: Mahmut KILIÇ

Anadolu Üniversitesi'nde lisans programı öğrencisi

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar


Geçerli süre sona erdi, CAPTCHA sayfasını yeniden yükleyin.