Nokia Lumia 1520 Almak için 5 Neden .

6 inçlik ekranıyla göz dolduran Nokia Lumia 1520 almak için pek çok nedeniniz var. Nokia Lumia 1520’nin getirdiği özgürlüğe hayır diyemeyeceksiniz!

Nokia Lumia serisinin en yeni ürünlerinden olan, 6 inç ekranlı Nokia Lumia 1520 almak için işte size çok iyi 5 neden:

Büyük ekran, güçlü kamera:

6 inçlik 1080p Full HD ekranı ile Nokia Lumia 1520, bir mobil telefondan beklenecek en üstün görsel şöleni sunuyor. 20 megapiksel PureView kamera sayesinde anılarınızı öyküleştirebilir, hiçbir detayı kaçırmazsınız. 20 MP PureView kamera ile olağanüstü fotoğraflar çekerek bunları Nokia Storyteller etkileşimli HERE haritalarını kullanarak size özel bir kurguyla bütünleştirebilirsiniz.

Ofisiniz hep elinizin altında:

Nokia Lumia 1520 ile dahili Microsoft Office ile Word, Excel ve PowerPoint dosyalarını orijinal biçimlendirmeyi kaybetmeden görüntüleyip düzenleyebilir, Microsoft Exchang, Office 365 ve Lync iş uygulamaları ile ofisinizi gittiğiniz her yere taşıyabilirsiniz. İsterseniz belgelerinizi SkyDrive’a kaydederek size uygun bir zamanda tekrar çalışabilirsiniz. Nokia Lumia 1520’nin uzun pil ömrüyle işleriniz yarıda kalmaz!

Büyük ekranda keyifli sohbet:

Nokia Lumia 1520 ile Skype görüşmelerinizi daha canlı ve etkileyici yapabilir, portatif bir cihaz üzerinden büyük ekrandan, güçlü bir kamera görüntüsüyle konuşmanın keyfine varabilirsiniz.

Güçlü ses, güçlü kayıt:

Nokia Lumia 1520 ile benzerine rastlanmamış bir ses dünyasının da kapılarını açarsınız. Nokia Rich Recording ve 4 dahili mikrofon üstün stereo kayıt değil, aynı zamanda kaydetmek istediğiniz ses için son derece geliştirilmiş ses netliği elde edersiniz.

Daha canlı bir Windows 8 deneyimi:

Nokia Lumia 1520, sadece Windows Phone 8′de bulunan Canlı Kutucuklar ve Kişiler gibi harika özelliklerle sunuluyor. Bunların hepsi büyük ekran için optimize edildiğinden, Windows Phone 8 deneyiminiz daha da iyi bir hale geliyor.

Sarı, beyaz, siyah ve parlak kırmızı renklerde satışa sunulan Nokia Lumia 1520’nin kılıf hediyesiyle beraber tavsiye edilen perakende satış fiyatı (KDV dahil) 2.199 TL’dir.

 

ALINTI :  TechnoPat.net

Yazar: Mahmut KILIÇ

Anadolu Üniversitesi'nde lisans programı öğrencisi

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar